Laktační poradna

V naší ordinaci Vás rády podpoříme a poradíme, tak abyste si kojení užívala, cítila jste se příjemně a kojila jste tak dlouho, jak si přejete. Máme zkušenost s restarty, kdy  je miminko krmeno odstříkaným mateřským mlékem z láhve po návratu z JIPu,  má příkrm po příchodu z porodnice, máme i nádhernou zkušenost, kdy se díky speciální pomůcce rozkojila i maminka, která své děťátko sama  neporodila..

V naší ordinaci působí dvě laktační poradkyně vyškolené Laktační ligou

MUDr. Julie Petříčková – dětská lékařka

  • poskytuje poradenství při preventivních prohlídkách v ordinaci v rámci Vašeho běžného zdravotního pojištění (hradí pojišťovna) v prvním měsíci života miminka.

 

Mgr. Pavla Tartanov – dětská sestra, laktační poradce a konzultant v péči o dítě

  • Poskytuje poradenství v ordinaci v rámci Vašeho běžného zdravotního pojištění (hradí pojišťovna) v prvním měsíci života miminka, je možné napsat o radu na email: info@pediatriemalastrana.cz nebo volat na tel. do ordinace 257 533454
  • Poskytuje poradenství pro naše rodiče jako OSVČ (hradí rodiče) v prostorách našeho “Klubu Sluníčko”  nebo u Vás doma. Pro domluvení schůzky je možné volat na soukromý telefon – 720260896 (cena návštěvy je 1200Kč).

S rodiči sdílíme naše nabyté zkušenosti, jejichž následné využití je plně v kompetenci rodičů. Sami si volí svou cestu, která jim dává smysl a jsou s ní v souladu.

“Milí rodiče, pokud s námi sdílíte své zkušenosti, obohacujete řadu dalších rodičů a vzniká tak nekonečné množství možností…..!”