top of page

O nás

 Milí rodiče a děti, nabízíme Vám služby dětského lékaře v ordinaci na Praze 1 - Malá Strana poskytující preventivně - léčebnou péči pro děti a dorost od narození do 19ti let. Snažíme se poskytnou našim klientům moderní možnosti medicíny založené na důkazech s využitím metod rychlé diagnostiky přímo v ordinaci, avšak s individuálním přístupem. Naši péči stavíme na  přátelském přístupu ke každému dítěti a laskavosti k jeho rodičům. Nové pacienty přijímáme po domluvě. Přednostně  přijímáme klienty s bydlištěm na Praze 1 či bezprostředním okolí a sourozence naších již registrovaných klientů.

pexels-karolina-grabowska-4386467.jpg
GettyImages-140882576.png

 MUDr. Klára Fiala

Po absolvování lékařské fakulty vedly mé první pracovní kroky do Fakultní nemocnice v Motole na Kliniku dětské chirurgie. Jako začínající lékař pediatr na JIP jsem měla možnost seznámit se s problematikou vrozených vad, s dětskými úrazy a celkově s intenzivní medicínou malých pacientů. Služby na Dětské Pohotovosti FNM byly výbornou školou díky široké škále pediatrických onemocnění a pacientů všech věkových kategorií – od novorozenců až po „dospělé“ děti. Po několika, pro mne velmi naplňujících letech, jsem začátkem roku 2015 nastoupila do Dětského kardiocentra FNM, kde pracuji dodnes. Dětská kardiologie je od té doby mou srdeční záležitostí. Na podzim 2016 se mi život „obrátil vzhůru nohama“ a mými obrovskými učiteli nejen v osobním, ale hodně i v profesním životě se staly mé děti. Medicíně jsem se začala věnovat i „virtuálně“ v rámci vlastního internetového projektu a spolupráce v online poradně. V ordinaci Pediatrie Malá Strana působím od jara 2020 a tato práce se stala mým „třetím dítětem“. Tak jako v životě, je i v medicíně nutný individuální a laskavý přístup a já věřím, že v naší ordinaci ho najdete.

Dětská sestra
Mgr. Pavla Tartanov

V naší ordinaci na Malé Straně pracuji 10 let jako dětská sestra a laktační poradce. Moje práce je i mým koníčkem, snažím se, abych byla nejen dobrou sestřičkou, ale také dokázala naše dětičky a rodiče pohladit po duši, aby se nebáli se svěřit se svými starostmi a rodiče i naši malí pacienti odcházeli z naší ordinace v lepším naladění, než přichází. Sama mám tři děti, jimž vděčím za zkušenosti, které v každodenním kontaktu s našimi pacienty mohu využívat.

bottom of page